PRINCEZNÁ NA HRÁŠKU.
Kód tovaru:
14627
Značka: 
Maileg
50,00 €

Princezná na hrášku Maileg z ateliéru obľúbenej dánskej značky. Kde bolo tam bolo… Žila raz jedna princezná. Nebola to ale obyčajná princezná, bola to princezná na hrášku. Kto by už len túto tradičnú rozprávku nepoznal? Myšaciu princeznú na hrášku vo svojom kráľovstve si zamilujú nielen Vaše deti. Krásny dizajn a dokonalosť v každom detaile chytí za srdce aj nás, rodičov.

Princezná na hrášku Maileg – set, v ktorom nájdete kráľovstvo vyrobené z kartónu, myšku a 7 rôznych matracov, jeden dokonca s prišitým hráškom. Myška má pod hlavičkou tiež pohodlný vankúšik a prikrývku, aby jej v noci nebola zima. Myška je vyrobená z bavlny, výplň je polyester. Odporúčame ju prať na 30 stupňoch. Výška myšky na hrášku je 14 cm. Rozmery kráľovstva sú 17.5 x 15 x 8.5 cm.

Dánsku značku Maileg si zamiluje každý na prvý pohľad. Lebo vo svete Maileg je možné všetko. Zápaľkové škatuľky sa stávajú postieľkou pre myšky, princezné sú tým najlepším spoločníkom na čaj o piatej a najkrajšie dobrodružstvá zažívame na prechádzke po lese. V tomto svete sú mačky a myšky priatelia, lebo tak to v detskej fantázii funguje. Maileg je nadčasová značka plná krásnych zvieratiek a jedinečných doplnkov, ktoré si môžete zbierať a odkladať aj pre budúce generácie. Nikdy totiž “nevyjdú z módy”