Detský termo set z merino vlny Šípky
Kód tovaru:
13520
55,00 €

Hrejivý za každých okolností, príjemný na dotyk, absolútne pohodlný a dizajnovo neprehliadnuteľný. MOE termo bielizeň pre deti je s vysokým podielom merino vlny. Verný spoločník od jesene do jari.

Termo set je v zložení tričko s dlhým rukávom a priliehavé nohavice. Deťom ho môžete obliekať priamo na telo. V štýlovom dizajne s témou jesene v neutrálnych tónoch sa ľahko kombinuje s ďalšími vrstvami oblečenia.

Vlna je prírodný materiál s unikátnymi vlastnosťami. Absorbuje vlhkosť a zahreje aj keď sa dieťa zapotí. Je prirodzene samočistiaca a odolná voči pachom. Priadze z merino vlny, ktoré používame, majú navyše OEKO TEX certifikát a prešli náročným testovaním na zdravotnú neškodnosť a kvalitu. Užite si chladnú jeseň, mrazivú zimu, alebo zubaté jarné slniečko vonku s deťmi.

Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: OEKO TEX certifikovaná merino vlna 80%, polypropylén 20%

Hmotnosť: 180 g / m2

Starostlivosť a údržba: Výrobky z merino vlny neperte často, po menšej záťaži ich stačí nechať vyschnúť a vyvetrať na vzduchu. Perte ručne alebo v práčke na programe vlna optimálne v pracom vrecúšku, pracím prostriedkom vhodným na vlnu. Vyhýbajte sa praniu spolu s oblečením, na ktorom sú zipsy, suché zipsy a aplikácie, ktoré by mohli materiál poškodiť. Nepoužívajte aviváž, nesušte v sušičke ani na priamom slnku.

Kategória: