PODLOŽKA PARÍŽ
Kód tovaru:
14777
Značka: 
SuperPetit
28,90 €

SuperPetit
Je značka priamo z Paríža. Vytvorili ju v roku 2015 dve sestry. Inteligentné a opakovane použiteľné produkty sú inšpirované ich vlastnými deťmi.

Ich nápad vznikol z otázky ako skrátiť deťom nekonečné čakanie na jedlo a spríjemniť si spoločný čas za stolom bez použitia tabletov či mobilov.

Z tohto spojenia vznikol unikátny nápad, vytvoriť silikónové podložky na opätovné vymaľovanie, zmývateľné vodou. Stačí vyfarbiť, vymazať a začať odznova. No to nie je všetko, viete ju použiť na písanie poznámok, hranie hier, skrátka čo vám len zíde na um!Túto geniálnu ideu doplnili o nádherné ilustrácie, zábavné a zároveň naučné témy. Postupne si podložky osvojili deti po celom svete. V dnešnej dobe tento koncept dokonale zapadá do životného štýlu moderných rodičov.

Superpetit je novým super hrdinom prebúdza a rozvíja predstavivosť detí a odpútava ich pozornosť ďaleko od obrazoviek mobilov či tabletov, ktoré sa postupne stávajú superhrdinami ich každodenného života.

Okrem využitia na vymaľovanie ponúkajú podložky všestranné využitie aj ako antibakteriálna a protišmyková či ochranná podložka. Podložka sa ľahko prenáša a zachráni Vás ako pravý hrdina v každej situácii. Zabaví dieťa nech ste kdekoľvek: doma, v reštaurácii, počas cestovania vlakom, lietadlom alebo iba čakáte s dieťaťom u lekára či spoločne varíte, pečiete, modelujete plastelínu…
Podložka je vyrobená z lekárskeho silikónu.Balenie obsahuje zmývateľné fixky 5ks a náramok. Veľkosť podložky je 40x30cm.