SEVA KLASIK - NAJVÄČŠIA
Kód tovaru:
15877
Značka: 
SEVA
81,90 €

SEVA KLASIK - Najväčšia obsahuje 1162 dielov. Patrí medzi najuniverzálnejšie balenie stavebníc SEVA, ktoré ponúka množstvo dielov. Neviete, ktorú SEVU kúpiť? Toto je stávka na istotu, ktorá bude mať zaručený úspech u detí

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2019 oslávila svoje 40 výročie.
Stavebnica SEVA je kreatívna, deťom rozvíja myseľ aj manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás ...môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky...
Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca odporúčame stavebnicu pre deti od 4 rokov, máme zistené, že za dozoru rodičov sa s ňou vyhrajú aj 3 ročné deti.
A keď preskočíme škôlku a školu, potom Vám prezradím, že si z nej radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia...
Táto ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorej detskej izbičke.
Všetky stavebnice Seva sú navyše navzájom kompatibilné, preto ich môžete neustále rozširovať.

Keďže sa staráme o zdravý rozvoj detí, nie je nám ľahostajný ani stav životného prostredia, v ktorom budú vyrastať. Preto prinášame naše hračky z kvalitného recyklovateľného plastu v nových obaloch, ktoré zaťažujú prírodu čo najmenej.

Postavte si traktor, vrtuľník, alebo čokoľvek iné – stavebnica obsahuje 1162 dielikov a fantázii sa medze nekladú.